Neden EjderGübre'yi seçmelisiniz?

Daha kaliteli ürünlerin üretimi
Organik ve kimyasal gübre üretiminde en kaliteli ve sağlıklı hammaddeleri kullanıyor, bitkilerin ihtiyaç duyduğu besin maddelerini sağlamak için iyi formülasyonlar kullanıyoruz. Gübre üretiminde yeni teknolojilerin kullanılması üretim verimliliğini arttırır ve ürünlerimizin kalitesini garanti eder.
Detaylı analiz

EjderGübrenın ürettiği gübreler belirlenen kalite standartlarını karşılamış ve gerekli testler yüksek hassasiyetle yapılmıştır. Son olarak ürünlerin kalite standartlarına uygunluğuna ilişkin sertifikalar verildi.

Çeşitli ürün sepeti
Ürünler sayfasını inceleyerek farklı bitki hormonu çeşitleri, NPK gübreleri, Sıvı gübreler, Toz gübreler vb. üretiminin EjderJubre'nin diğer avantajlarından biri olduğunu görebilirsiniz.

Her türlü tarımsal girdi, tohum, gübre ve sera toprağı substratı üreticisi olan EjderGübre Şirketi, 2022 yılında Türkiye’nin Van ilinde kuruldu. Tarım düzeyinin yükseltilmesine yardımcı olmak, istihdam yaratmak ve yeni ürünlerinin ihracatını geliştirmek amacıyla bu şirket, dünyanın en yüksek modern teknolojisine sahip ürünlerin ihracatı konusunda küçük ama istikrarlı bir adım atmıştır. Tarım alanında lider ülkelere ihracat yapıyoruz. Kimya, şifalı bitkiler, toprak bilimi, bahçecilik, tarım ve bitki ıslahı alanlarında deneyim ve uzmanlığa sahip Arandi ekibinin yardımıyla bu şirket, yeni ürünlerin üretiminde devrim yaratmayı başardı. tarım toplumunun tüm kesimlerinin bu ürünlerden yararlanabilmesi

Our fertilizers are suitable for gardens, fields and greenhouses

Ayrıca EjderGübre’nin yenilikçiliğe ve kaliteye olan bağlılığı onu küresel tarım endüstrisinde güvenilir bir ortak olarak konumlandırmıştır. Bu şirket, ürünlerini önde gelen tarım ülkelerine ihraç ederek yalnızca pazar kapsamını genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda tarımsal bilgi ve uzmanlığın küresel alışverişine de katkıda bulunuyor. Sürdürülebilir büyüme vizyonu ve dünya çapındaki çiftçileri güçlendirme taahhüdüyle EjderGübre, tarım sektöründe olumlu değişim yaratmaya ve yeni mükemmellik standartları belirlemeye devam ediyor.

EjderGübre’nin mükemmelliğe olan bağlılığı, ürün geliştirmenin ötesine geçerek sürdürülebilir uygulamaları ve toplumsal katılımı da içermektedir. Şirket, çevre yönetimine büyük önem veriyor ve operasyonları sırasında kaynak verimliliğini optimize etmek ve çevresel etkiyi en aza indirmek için ileri teknolojiler kullanıyor.

nature lover

Doğa Dostu

EjderGübre Holding fully complies with the laws related to environmental protection, and this issue is one of the fundamental values of Holdingeg in all stages of product production.

Fertilizer sales

Yenilik

Ürünler sayfasını ziyaret ettiğinizde kaliteli ürün analizi olduğunu göreceksiniz.Kaliteli hammadde ve besleyici içeriklerin kullanılması ürünlerimizin bir diğer avantajıdır.

Buy fertilizer at a reasonable price

Uygun Fiyatlı

EjderGübre Holding'in ürün üreticisi ve ihracatçısı olduğu göz önüne alındığında, bu holdingin ürünlerinin fiyatı her zaman rekabetçi ve çiftçi ve ihracatçıların farklı koşullarına göre belirlenmektedir.

EjderGübre ürün kategorileri

Garantili EjderGübre satın alın!

EjderGübre markalı ürünleri kullanarak çiftliğiniz için en iyi gübre ve zehir ürünlerine sahip olun. Çiftliğinizden en iyi performansı alabilmeniz için sizlere kaliteli ve etkili ürünler sunuyoruz. Şimdi sipariş formunu doldurun ve EjderGübre ürünlerini kullanmanın avantajlarını yaşayın!